DRIE GENERATIES GESPECIALISEERD IN DE DISTRIBUTIE VAN MEDISCH MATERIAAL EN ZIEKENHUISBENODIGDHEDEN

In 1957 werd het bedrijf H. Nootens N.V. opgericht door Henri Nootens. Het is dan ook reeds vanaf de start dat het bedrijf zich kan ogen op een traditie van professionalisme en vriendelijkheid. Het bedrijf heeft zich tegelijk met de Belgische ziekenhuissector ontwikkeld en heeft er altijd alles aan gedaan om de hechte relaties te onderhouden met haar klanten en leveranciers. Door deze bevoorrechte relatiesbeschikken wij nu over een grondige kennis van de sector en de producten die op de markt worden gebracht. Al drie generaties lang stellen we deze kennis elke dag opnieuw ten dienste van onze klanten in de ziekenhuissector.

Van de man met de cocker spaniël tot een exclusief distributeur van gerenommeerde fabrikanten.

Henri Nootens werkte aan het begin van zijn carrière als handelsvertegenwoordiger bij een groot farmaceutisch bedrijf. Iedereen erkende eensgezind zijn kwaliteiten als verkoper en zijn accurate kennis van medische producten. Toen hij in 1957 besloot om zijn eigen bedrijf op te richten, volgde hij het recept dat hem altijd succes had gebracht: een speciale relatie onderhouden met iedereen en ervoor zorgen dat elk vraag wordt beantwoord.
In het gezelschap van zijn onafscheidelijke cocker spaniël bezoekt hij dagelijks ziekenhuizen en legt hij speciale contacten met zijn gesprekspartners. Maar hij staat er niet alleen voor om zijn bedrijf in goede banen te leiden. Terwijl hij de klanten bezoekt neemt zijn vrouw Gilberte Poels-Nootens de administratie en de voorbereiding van de bestellingen op zich.

Vanaf het moment dat zijn zoon Jean-Jacques Nootens het roer overnam, beleefde het bedrijf een nieuwe hausse in combinatie met een uitbreiding naar chirurgisch materiaal en medische benodigdheden voor de operatiekamer. De geneeskunde en ziekenhuizen evolueerden en H. Nootens n.v. specialiseerde zich, opdat het haar ziekenhuisklanten geavanceerd materiaal zou kunnen blijven aanbieden.

Momenteel hebben Valérie-Anne en Pierre-Henri, de kleinkinderen van Henri, het roer overgenomen. Net als hij combineren ze professionalisme en klantvriendelijkheid. Dit is eveneens van toepassing voor het ganse team dat kan rekenen op enkele medewerkers die al meer dan 30 jaar met het bedrijf zijn meegegroeid. Autonomie en de wil om continu te verbeteren zijn eveneens belangrijke aspecten van de bedrijfscultuur  en voorwaarden om een volledig assortiment hoogwaardige producten van meerdere fabrikanten te verdelen.

HET TEAM VAN UW VERDELER H. NOOTENS N.V.

Martine Tielemans Interne verkoopmedewerker (chirurgie) martine.tielemans@nootens.com 02/216.78.63
Koen Jacobs Interne verkoopmedewerker (disposables) koen.jacobs@nootens.com 02/216.78.63
Guy Vanden Houcke Interne verkoopmedewerker (disposables) guy.vandenhoucke@nootens.com  02/216.78.63
Machteld Cnapelinckx Manager prijsbepaling en offertes (disposables) machteld.cnapelinckx@nootens.com  02/216.78.63
Francine Vanderstukken Facturatieverantwoordelijke francine.vanderstukken@nootens.com  02/216.78.63
Wim Vanbrabant Vertegenwoordiger voor Vlaanderen wim.vanbrabant@nootens.com 0474/99.88.53
– Infuustherapie
– Cardiologie en vasculaire toegang
Pieter Jan Weetjens Vertegenwoordiger voor Vlaanderen pieter-jan.weetjens@nootens.com 0476/89.31.98
– Continentie – Urologie en intensive care
– Patiëntenzorg en wondzorg
– Chirurgie
Nationaal vertegenwoordiger
– Fysieke revalidatie
Michel Antoine Vertegenwoordiger voor Wallonië michel.antoine@nootens.com 0473/45.61.29
– Infuustherapie
– Cardiologie en vasculaire toegang
– Continentie – Urologie en intensive care
– Patiëntenzorg en wondzorg
Sylvie Dekaise Vertegenwoordiger voor Wallonië sylvie.dekaise@nootens.com   0478/03.06.11
– Cardiothoracale chirurgie
– Chirurgie
Herbert Van Den Steen Nationaal vertegenwoordiger herbert.vandensteen@nootens.com  0473/89.32.29
– Oftalmologie
– Chirurgische lijm
Maurice Bisschop Magazijnverantwoordelijke    
Dominique Rijckaert Verpakker    
Francis Trésignies Orderpicker    
René Plasschaert Technische dienst (infuuspompen) info@techno-port.be  0486/39.56.86
Valérie-Anne Nootens Gedelegeerd bestuurder valerie.nootens@nootens.com   
Pierre-Henri Nootens Gedelegeerd bestuurder pierre.henri.nootens@nootens.com